Skip to main content

Чому варто стати майстром-бровістом

Акуратні брови правильної форми суттєво покращують зовнішній вигляд будь-якої дівчини чи жінки. Вони сильно впливають на сприйняття рис обличчя — за допомогою брів можна зробити його ніжнішим або суворішим, домогтися більшої виразності погляду, візуально збільшити очі.

Щоб навчитися робити це професійно, треба закінчити курси бровиста. Академія КОДІ пропонує курси з моделювання брів як для початківців, так і вже практикуючих майстрів.  Викладачами будуть майстри міжнародного рівня, сертифіковані інструктори-викладачі, в яких є великий досвід роботи не лише у салонах краси, а й у навчанні нових спеціалістів цій beauty-професії.

Декілька причин стати бровістом

Послуги такого професіонала мають не менший попит, ніж перукар або візажист. Ви зможете влаштуватися в престижний салон краси або зібрати особисту базу клієнтів для прийому вдома — для початку самостійної роботи не потрібне дороге обладнання, тому бровістам простіше розпочати власну справу.

Конкуренція на ринку дещо менша, ніж серед візажистів або в nail-індустрії. Вам буде простіше «пробитися».

Хороші майстри отримують стабільний і непоганий прибуток. Брови мають властивість відростати, тому корекцію доводиться робити досить регулярно. Жінки, які ретельно стежать за своєю зовнішністю, вважають за краще робити це у досвідченого майстра. Тим більше, що бровист виконує відразу кілька завдань:

  • підбирає оптимальну форму та коригує;
  • визначає відповідний колір і проводить фарбування;
  • надає рекомендації щодо догляду.

Заробіток бровиста, як правило, залежить від його досвіду та професіоналізму, місця надання послуг, розмірів клієнтської бази.

Ще одна перевага професії — навчання не займає багато часу, загалом коштує порівняно недорого. Витрати курс можна швидко окупити, влаштувавшись у будь-який салон краси.

Станьте «дизайнером погляду»

Важливо знайти хороші курси з досвідченими викладачами, наприклда, до Міжнародної академії Kodi professional, де навчання проводиться практикуючими фахівцями з великим стажем. Вони поділяться актуальною та корисною інформацією, присвятять вас у нюанси професії.

На вас чекає як теоретична частина, де ви дізнаєтесь про особливості зовнішності, пропорції обличчя, навчитесь підбирати форму з урахуванням рис обличчя, визначати кольоротип та оптимальний відтінок брів, дізнаєтесь про послідовность виконання процедур, підготовку матеріалів, обробку та стерилізацію інструментів, а також навчитесь сучасним технікам моделювання та корекції брів.

. До того ж ви пройдете кілька практичних уроків, щоб «набити руку» та закріпити отриману інформацію. Більш тривалі програми, зазвичай, виходять «водними». Тому немає сенсу переплачувати та затягувати з навчанням.

Також буде і практичний курс, щоб відпрацювати отримані теоретичні знання і в повній мірі освоїти нові техніки.

По закінченню курсів видається диплом, який стане вам у нагоді, якщо захочете влаштуватись на роботу у салон краси.

Елена, www.zhenskoeschastie.com

Будем благодарны, если поделитесь статьей

Лучшие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

error: not copy