Skip to main content
Навіщо потрібен зволожувач повітря

Навіщо потрібен зволожувач повітря

Вуличний пил, автомобільні вихлопи, спека та холод змушують щільно закривати вікна будинків і квартир. Це дозволяє захиститися від токсинів, різного роду забруднення, але разом із тим перешкоджає доступу свіжого повітря. Саме це може стати причиною втоми, знесилення, загального нездужання, появи алергії. Покращити якість повітря можна за допомогою зволожувача.

Функції і застосування

Часте провітрювання приміщення дозволяє знизити ризик вірусних захворювань. Важливо завжди підтримувати сприятливий рівень вологості у кімнаті, в чому допоможе зволожувач. Прилад:

  • очищає повітря від пилу і шкідливих домішок;
  • дозволяє позбутися електростатичного заряду;
  • збагачує повітря вологою.

Пристрій стане справжньою знахідкою для тих, хто має хронічні захворювання дихальної системи. В такому випадку краще підтримувати показник вологи на рівні 40-70%. Крім цього, функціонал сучасного гаджета сподобається господиням, які вирощують у будинку квіти.

Використання пристрою взимку

Необхідність зволоження повітря потрібна не тільки в теплу, а й холодну пору. Взимку опалювальні прилади (батареї, обігрівачі, конвектори) спалюють кисень, і повітря стає набагато сухішим. Це шкідливо для деяких пристроїв, а саме ноутбуків, системних блоків, телевізорів, акустичних систем, усередині яких осідають частинки пилу. Ефективні та економічні зволожувачі повітря у Львові дозволяють продовжити термін їх експлуатації і, що найважливіше, дбають про здоров’я мешканців домівки.

Користь для дітей

Підтримувати оптимальний мікроклімат у будинку, де є маленькі діти, дуже важливо. Сухість є небезпечною для малюків, особливо новонароджених. Повітря здатне накопичувати в собі велику кількість частинок пилу і мікробів, що можуть потрапляти у дихальні шляхи, провокуючи різноманітні захворювання. Кров стає густішою, порушується функціонал внутрішніх органів, погіршується сон та стан шкіри.

Поради щодо вибору якісного пристрою

Сучасний ринок представлений великою кількістю пристроїв для підтримки сприятливого рівня вологості. Головне — не розгубитися і підібрати найбільш оптимальний варіант. Усі моделі можна розділити на три типи:

  • Традиційні. Належать до категорії зволожувачів холодного типу. Прості в роботі та управлінні. Достатньо лише заповнити водою спеціальний резервуар. Сухе повітря проходить через вентилятор, розташований всередині приладу і під тиском збагачується вологою.
  • Парові. Найбільш популярні, принцип їх роботи схожий на функціонування звичайного чайника. Всередині є резервуар, де нагрівається вода, що випаровується. Такі моделі є на сайті Алло, вони оснащені гігростатами, що дозволяють контролювати рівень зволоження повітря.
  • Ультразвукові. Принцип їх роботи ґрунтується на створенні ультразвукових коливань, що розсіюють воду, за рахунок чого сухе повітря насичується вологою.

Асортимент сучасних пристроїв збільшується з кожним днем, є можливість підібрати модель, яка задовольнить потреби всіх членів родини.

Будем благодарны, если поделитесь статьей

Лучшие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

error: not copy