Skip to main content
Натуральна косметика українського виробництва

Натуральна косметика українського виробництва

Українські бренди доглядової косметики вирізняються своєю відданістю екологічним та органічним цінностям, що коріниться ще в минулому столітті.

Екологічності та органічності українські бренди доглядової косметики досягали з минулого століття, це до речі одна з причин такого високого загального рівня української косметики цього сегменту. Правильно зведені рослини в екологічному середовищі і неприпустиме використання хімічних розчинів на будь-якому етапі обробітку привели бренд української натур косметики до BIO стандартів з вмістом не менше 95% природних компонентів. Мінус або плюс, на особистий розсуд кожного, такого підходу в тому, що подібна косметика залишилася ніби в часі «ручної косметики».

Вікові обмежувачі

Широко застосована натуральна косметика українського виробництва розрахована на будь-які вікові категорії. Дитячий догляд 0+ розрахований на немовлят починаючи з кремів та гелів та закінчуючи першими бамбуковими зубними щіточками. Далі йдуть підліткові українські бренди косметологічного характеру:

  • набори для підліткової проблемної шкіри обличчя;
  • загоювальні лосьйони;
  • реставратор шкіри;
  • сироватка анти-акне;
  • щадна повіки палітра тіней;
  • гель-мус і скраб-пінка для вмивання.

Після підліткових 14+ коштів йде категорія товарів 20+. Не оснащена антивіковими показниками, проте розрахована на відновлення, насичення та захист шкіри від впливу навколишнього середовища, сухості, ультрафіолетових випромінювань і тп. Серія 30+ українських виробників косметики розрахована не лише на оздоровлення шкіри, а й на боротьбу з мімічними зморшками. Далі слідує українська натуральна косметика 40+,45+,50+ з великою увагою на додавання органічних пептидних речовин проти старіння та в’янення дерми. І серія 60, 65+ працює над посиленням вологоутримуючої здатності, зняття втоми та роздратування. Іменита косметика українських брендів це природний склад, великий вибір і масштабно застосовний доглядовий продукт за шкірою обличчя, повік, рук, нігтів, ніг, волосся і голови, а також всього тіла.

Захищаємо природу та свій стан

Корисно знати про факт, що будь-яка косметика проходить тестування на тварин. Явно не гуманний підхід не відноситься до органічної ніші. Українські бренди категорично проти тест драйву на збритій шкірі кроликів, мавп, щурів, морських свинок та одомашнених котів та собак. Зберігаємо своє здоров’я і спадщину майбутньому поколінню за рахунок тари, що розкладається і перероблена. Створюємо красу зовні та красу всередині!

Будем благодарны, если поделитесь статьей

Лучшие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

error: not copy