Skip to main content
Обираємо комплект постільної білизни

Обираємо комплект постільної білизни

Нічний відпочинок займає третю частину всього життя людини, тому важливо провести цей час в комфорті. Зручне ліжко і м’яка постільна білизна — це той мінімум, який гарантує глибокий і міцний сон.

Критерії вибору двоспального комплекту білизни

Постільну білизну підбирають в залежності від ліжка. Якщо людина спить на полуторному ліжку, то білизна вибирається, виходячи з цього параметру.

Якщо людина спить на великому двоспальному ліжку, то необхідно вибирати відповідно двоспальну постільну білизну для спальні наприклад тут https://nevia.com.ua/ua/postelnoe-bele/razmer_dvuspalniy/.

Стандартний розмір ліжка в наших широтах — від 1,8 до 2 м в довжину. В наш час став популярний євро-стандарт — це дуже великі ліжка, для них необхідно підбирати комплекти білизни євро.

Габарити двоспальних ліжок зазвичай мають такі розміри:

Ширина: 160-200 см.

Довжина: 200-220 см.

Для таких габаритів підходять наступні розміри постільної білизни:

Наволочка: 50х70-70х70 см.

Простирадло: 175х210-240-260 см.

Підодіяльник: 175х215-200-220 см.

Розміри простирадла підбираються залежно від ширини матраца і висоти самого ліжка. Чим ширше матрац і чим вище ліжко, тим більше за розміром мусить бути простирадло. Розмір підодіяльника необхідно вибирати відповідно до розмірними параметрами ковдри. Залежно від року випуску і виробника, вони можуть сильно відрізнятися.

Набори двоспальної білизни можуть бути забезпечені двома або чотирма наволочками, дві з яких будуть меншого розміру. Також зустрічаються сімейні комплекти з двома стандартними підодіяльниками. У таких наборах може бути чотири наволочки, але одне велике простирадло.

Що таке євро-розмір?

Крім стандартних двоспальних комплектів, можна зустріти білизну євро-стандарту від імпортних або вітчизняних виробників.

Розмірні параметри у цих наборів разюче відрізняються:

Наволочка: 50х70-70х70 см.

Простирадло: 220х240-240х280 см.

Підодіяльник: 200х220-225х245 см.

В основному, євро-стандарт відрізняється від вітчизняного на 15-20 см в більшу сторону. Це потрібно враховувати при покупці комплектів в подарунок, наприклад. Завжди краще вибирати набір зі стандартним розміром, ніж євро, якщо точно не відомі габарити ліжка.

На дуже великі ліжка рекомендується купувати євро-розміри, так як звичайні двоспальні можуть не зайняти всю площу ліжка. Але також важливим фактором є розмір підодіяльника, адже в європейських і американських країнах параметри ковдр більше, ніж у нас, що обумовлено більшими габаритами ліжок.

Будем благодарны, если поделитесь статьей

Лучшие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

error: not copy