Skip to main content
Інвалідна коляска як засіб для реабілітації хворих

Інвалідна коляска як засіб для реабілітації хворих

Коли людина проходить через складну операцію, отримує тяжку травму, хворобу, частково покращити її становище здатні товари для реабілітації хворих. Одним з них є інвалідна коляска – пристрій, який дозволяє самостійно або із сторонньою допомогою переміщуватись пацієнту, який назавжди або тимчасово втратив здатність пересуватись.

Запорукою комфортного пересування є правильно підібрана конструкція. Тому перед замовленням виробу, важливо ознайомитись з наступними показниками.

  • Вантажопідйомність

Користувачам з нормальною масою тіла  достатньо придбати засіб пересування, який витримує вагу до 120 кг. Для людей з надмірною вагою виробники створюють сучасне медичне обладнання, здатне витримати до 300 кг. Від універсальних виробів воно відрізняється міцнішим каркасом і литими посиленими колесами.

  • Габарити

Щоб пацієнт не залишився замкненим у просторі власної кімнати, важливо, щоб візок легко проходив в міжкімнатні і вхідні дверні отвори, ліфт. При цьому він не має бути надто вузьким, щоб з часом людина не отримала додатково остеоартроз, варикоз, порушення у нижніх кінцівках кровообігу. Але  якщо через вагу пацієнта без коляски збільшених розмірів не обійтись, варто подумати про розширення хоча б частини дверних отворів.

  • Підлокітники, підніжки

Інвалідне крісло з незнімними підлокітниками, підніжками характеризуються стійкістю, багаторічною службою. Але для полегшення догляду за людиною, зручного її пересаджування краще, якщо вони будуть знімними або хоча б поворотними.

  • Колеса

Вибір залежить від того, у яких умовах буде використовуватись конструкція. Моделі з литими шинами підходять для використання в приміщеннях різного типу, тоді як пневматичні колеса роблять хід більш м’яким. Вони – кращий варіант для експлуатації в парку, дворі.

Типи медтехніки для пересування хворих, інвалідів

Типи медтехніки для пересування хворих, інвалідів

Сучасні конструкції мають різний дизайн, призначення, технічні характеристики. Вони оснащуються різними додатковими опціями.

Товари для інвалідів і засоби реабілітації можна поділити на такі види.

Універсальні

Базові конструкції, які можна використовувати в домашніх і вуличних умовах. Управляти моделлю може як сам користувач за допомогою ручних ободів, розташованих на колесах, так і супроводжуюча особа.

Активні інвалідні візки

Не кожна людина з хворобою або травмою погоджується миритись із своїм станом. Навіть в такій ситуації залишається можливість жити повноцінним життям – відвідувати концерти, виставки, майстер-класи. Спортивні моделі дозволяють навіть танцювати, грати в теніс, займатись важкою атлетикою. Їх відмінності – високий рівень стійкості, максимальна маневреність, простота управління.

Інвалідні візки з електроприводом

Такі засоби пересування дозволяють швидко долати великі відстані. При цьому зусиллля практично не докладаються. Усе, що потрібно, нажимати на джойстик, розміщений у підлокітнику або підніжці. Особливо актуальними вони є для людей похилого віку і з ослабленим організмом.

Прогулянкові інвалідні візки

Моделі мають хорошу прохідність, легкі в управлінні, маневрені. У такому візку пацієнт може самостійно прогулюватись по вулиці, парку, що дозволить йому відчути себе самостійним, здатним до певних дій.

Інвалідні візки для дітей з ДЦП

Конструкції для молодших користувачів міцні, надійні. Це важливо через те, що дітлахи дуже активні, цікаві. Такі особливості призводять до того, що часом навантаження на транспортний засіб підвищується. Додатково вироби для малюків мають підголівники, фіксатори. Без них не обійтись у випадках, якщо користувач погано володіє своїм тілом.

Елена, www.zhenskoeschastie.com

Будем благодарны, если поделитесь статьей

Лучшие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

error: not copy